World News Online

Küresel Haberler Çevrimiçi

World News Online 2021-06-27 14:39:49

Marco Polo serisi. Ben dizi hayranı değilim ama birkaçı hafızamda kalacak. Bütün, uzun bir yaşam için bu güzel anılar ve anılardan (kader nazik olabilir) bahsediyoruz. Bu iyi dizilerden biri dizi marco polo. Netflix’ten gelmesinin garip olduğunu yazmak isterim ama garip değil çünkü bu stabilden oldukça iyi yapımlar var. Bir gün toplu bir yazı yazacağım ama bir ara olacak. Şu anda bu seriyi değerlendiriyoruz.

Marco Polo serisi – ilginç

Bu diziyi izlerken hissettiklerimin güzel bir tanımı. Bu ilginç. Pek çok şey oluyor, pek çok hoş karakter, pek çok aksiyon, pek çok olay örgüsü, pek çok ivme, bir tutam (bir tutam vurguluyorum) tarih. Genel olarak, bu pişmiş ekmeği seviyorum. Seriyi tek solukta izledim. Eh, belki dizi izlemek kadar yoğun değil Game of Thrones (inceleme sırasında yazacağım Var) ama bende nadiren görülen bir dereceye kadar yoğundu (ama bazen böyle bir yetersizlik hissi kendini gösterdiğinde, tehlikeli bir delilik ve ekranda yüz yüze oturma biçimini bile alabiliyor – durum buydu. Amazon Prime Genişlik. En İyi SF Serisi? 2021’de ne izlenir?). İlginç bir şekilde, bu seriye zevkle döndüm. Bu da değerlendirmeye yansıyacaktır.

Marco Polo serisi – 2 kültürün iyi bir birleşimi

Bu diziyi izlerken Doğu’nun ve Batı’nın ruhunu aynı anda izliyormuşum izlenimi edindim. Bu filmde Çin yapımlarına özgü pek çok unsur var (aksiyon, çekimler, oyunlar, dekorasyonlar, vb.), ancak bir film çalışması sunmanın Batı tarzının somut bir dozu var (iyi Amerikan, hırslı Avrupalı ​​değil). Ben de tam tersini yazmış olabilirim. Film, yönetmen John Fusco’nun ABD yapımı bir prodüksiyonudur. “Doğulu” yapımlarla ilişkilendirilen çok sayıda oyuncu var, belki de nedeni budur. Belki yönetmen oyunculukta Doğu ruhunun belirli bir şekilde yayılmasına izin verdi? Kim bilir. Ne olduğunu bilmiyorum ama daha önce yazdığım gibi – son ürünü beğendim.

Marco Polo serisi – harika roller

Bir sürü ilginç rol, ama aynı zamanda gerçekten çok hoş olanlar. Keyifli bir hasat var. Bir şeyin bana uymadığı tek bir rol fark etmedim. İyi ama aynı zamanda kötü olanlar için harika roller. Artı tarafta, karakterler değerlendirmelerinde belirsizdir. İzleyicinin seçebileceği çok şey var. Takip edebilir, neşelendirebilir, sevinebilir, sinirlenebilir. Bu açıdan normal bir filmden çok daha fazlasını sunan bir dizide olduğu gibi.

Marco Polo serisi – efektler ve geri kalan her şey

İtme. Çin stili. Bu yüzden çok iyi. Filmden bir sürü sahne Çömelen Kaplan, gizli ejderha. Bu nedenle, biri bu harika resmi izlerse (atılım çünkü izleyiciler arasında belirli bir sinema vizyonunu yaydı, çığır açan bir film değil, çünkü dikkatli olursanız benzer teknikleri daha önce görmüşsünüzdür), ne bekleyeceğinizi hemen bileceksiniz (ama bu türden daha fazla sahne olabilir). Müzik, manzaralar, süslemeler, küçük ve büyük olanlar, kıyafetler vs. Sorun değil hanımlar ve beyler.

Marco Polo serisi – küçük ve büyük hikayeler

Toplu yazacağım. yine ilginç kelimesini kullanmamak için ilginç diyelim. Evet sevgili okurlarım. Bu serideki hikayeler ilginç. Belki bunların çoğu yoktur (bir ana hikaye ve birkaç büyük ama takip etmesi kolay yan hikayeler) ama bunlar iyi düşünülmüş. Teorik olarak, diziyi birkaç günde bir, bir bölüm izlerseniz kolayca takip edebilirsiniz. Ama zaten yazdığım gibi. Daha sık izledim. dayanamadım.

Marco Polo Serisi – Netflix! Seni soyguncu!

Netflix, değerlendirme için birkaç gerçek uzman kullanmak yerine, proje değerlendirmeleri daha da fazla muhasebeci tuttu; bu, yalnızca burada ve şimdi için yalnızca excel izleme sayılarıyla. Netflix VOD platformunun kalitesini geliştirme konusunda hiçbir hayal güçleri ve öngörüleri yoktur. Harika dizi, ilginç, birçok olumlu görüş ve ikinci sezonda projeyi iptal ettiler. Bunu anlamıyorum çünkü ikinci sezon da aynı seviyedeydi! İnsan çirkin bir lanet ister, ama iyi. kendimi ve sana veriyorum.

Biraz iyi haber – Netflix ilgili bir mini dizi yaptı: Dizi Marco Polo Yüz Göz. Ana sezonların en ilginç karakterlerinden birinin hikayesini anlatıyor.

Marco Polo dizisi – 2 yıl sonra tekrar izlemek istiyorum

Büyük. O kadar büyük ki, önümüzdeki iki yıl içinde zaman çizersem, üçüncü kez izleyeceğim.

Marco Polo serisi – son değerlendirme

Açık bir vicdanla tavsiye edebilirim. Dizi birkaç yıl geride kaldı, ancak anlatılan hikaye açısından hala zevk alınabilir, aynı zamanda hikayeyi anlatmak için kullanılan “teknik”. Her neyse, daha birçok avantajı var.

reTraceX değerlendirir: Ben tavsiye ediyorum.

Derecelendirmelerin netleştirilmesi film incelemesi:

En başta sizi uyarıyorum, herkes değil. film mevcut tüm derecelendirmelere sahip olacaktır. Basitçe temel değerlendirmeler vardır (her zaman olacak olan), örneğin bir kategori için bir değerlendirme. Ayrıca geçerli olan “sonraki bölümü izlemek istiyorum” gibi derecelendirmeler de vardır. diziler bu yüzden değerlendirilmiş olanı talep etmek zor uzun metrajlı film onun varoluş nedeni vardı.

  • Kategori: film değerlendirmesi ana kategorisinde (elbette bu benim öznel seçimim. Bazen bir filmin örn. bilimkurgu Paylaş. seçerim Eylem kategorisi Çünkü film bu alanda daha iyidir. bazen seçerim bilimkurgu çünkü içinde film çok ilginç olabilir eleman SFbu da filmin reytingini daha güçlü bir şekilde artıracak. Dediğim gibi – işte bu subjektif değerlendirme ama zarar vermeye çalışmıyorum film reytingleri. Her zaman o “bir şeyi” görmeye çalışırım.
  • Ana olay örgüsü: anlatılan ana hikayenin değerlendirilmesi / Yan olaylar: örneğin geçmişe dönüşler, karakterlerin yan hikayeleri
  • oyunculuk
  • resim, Müzik i Özel efektler: bunlar tarihi kostümler veya başka bir gezegende yaşam olabilir. Bu öğelerin her birini her zaman seçmeyeceğim. Ona atıfta bulunmadıysam, resepsiyonda “nötr” olduğu anlamına gelir.
  • Bir bölümü izlemek istemek: önceki bölümden hemen sonra
  • 2 yıl sonra geri dönme isteği: Bu filmi veya diziyi tekrar izlemek ister miydim / filmi veya diziyi tekrar izlemek bir zevk miydi
  • Genel İzlenim: Genel resepsiyon ayrıntısına girmeden.

Source link

Important information

This news was originally published on this newspaper online. We recomend other articles. Full list of newspapers online can be find on this website (link)

Regards

the editorial team of the newspaper

World News Online