World News Online

Küresel Haberler Çevrimiçi

World News Online 2021-06-27 14:13:34

Marco Polo Yüz Göz. Ana dizinin en önemli karakterlerinden biri hakkında ayrı bir hikaye, yani marco polo. Ve tıpkı ana seri gibi – zevk alınabilir.

Marco Polo Yüz Göz

Bazen internette bir pazarlama ajansı pazarı sezdiğinde ve doğru zamanda, rastgele bir olay sırasında veya basit, harika, doğru bir reklam oluşturduktan hemen sonra, internette girişler, kelimeler, cümleler veya memler bulabilirsiniz. Dinamik Pazarlama.

Bu Netflix mini dizisi hakkında hissettiğim şey bu. Ben sadece dizi incelemesinde yazdım marco polo (burada bulabilirsiniz: Marco Polo serisi. Netflix! Seni soyguncu! 2021’de ne izlenir?), Netflix’te uzman yok, sadece muhasebeciler var. Netflix’in aldığı yani diziyi silme kararından bahsediyordum ki bu iyiydi ve izleyicilerden iyi puanlar alıyordu. Açıklamamda tutarlı olmak gerekirse, Netflix’in bir mini dizi çekmeye karar verdikten hemen sonra uzmanları reddettiğini düşündüğümü söyleyeceğim. Marco Polo Yüz Göz.

Çünkü bu karar harika. Güzel bir film ürünümüz daha var. Ana dizi kadar iyi mi?

Marco Polo Yüz Göz – ne hakkında?

Bozmamak için, sadece ana dizinin en ilginç ve çok önemli karakterlerinden birinin derinlemesine bir hikayesini aldığımızı yazacak. Marco Polo dizisini izlerken karnım acıktı ve bu karakter hakkında daha çok şey görmek istedim. Dövüşler açısından daha çok “doğu”yu özlediğimi de yazmıştım. Sanki harika bir ilk yemeğimiz varmış gibi, ama yine de içeride bir yerde, yine de tatmin olmayacağız, bu yüzden kafa karışıklığımızı gören aşçı, en kısa vitrin listesinden çabucak yarım yemek hazırladı.

Bu nasıl bir şey. Böyle bir ekstra. Çok keyifli. Ve bu durumda, sadece yarım tabak olduğu için pişman değilim. Bu sadece doğru. Çünkü ek olması gerekiyor. Ve bu rolde – harika çalışıyor.

Marco Polo Yüz Göz – tam değerlendirme

Bu, ana dizinin bir uzantısı olduğu için, bu mini dizi sadece iyi bir yansımadır. Tek tek öğeler hakkında yazmanın bir anlamı yok. Sadece kalitesinde bir bozulma olmadığını yazabilirim. Diğer elementlerde sadece hafif değişiklikler, yoğunluk olabilir.

Doğu’nun ruhu hakkında zaten yazmıştım. Biraz harika bir fotoğrafa sahip olmak ve farklı bir filtreyi doğru uygulamak gibi. Güzel bir fotoğraf daha elde edeceğiz. Farklı ve yine aynı. Başka türlü tarif edemem.

Son olarak şunu da ekleyeceğim ki bu mini dizideki hikaye elbette ilginç ama skala nedeniyle diziden aldığım reytingle kıyaslanamaz. marco polo. Biraz daha düşük puan vereceğim.

Marco Polo Yüz Göz – 2 yıl sonra tekrar görmek istiyorum

Muhtemelen sadece bu elementte notu önemli ölçüde düşüreceğim. Ana dizi söz konusu olduğunda, yine de tekrar izlemek istiyorum, ancak daha fazlası için bu “açlığım” yok.

Marco Polo Yüz Göz – son değerlendirme

Biri şovu beğendiyse marco polo mini seriye cesaretle ulaşabilir Marco Polo Yüz Göz. Ana diziyi izlemeyen varsa, maceranıza onunla başlamamanızı tavsiye ederim. marco polo bu mini diziden Ben gerçekten bağımsız bir yapım olduğunu düşünmüyorum. Bu ne anlama geliyor?

Eh, o ana diziyle o kadar yakından ilgili ki, orada ana karakterimizle maceramıza başladığımız yer, dizi dünyasındaki bu yolculuğa bu taraftan (yani ana dizi değil mini dizi) başlayarak, biz kazandığımızdan fazlasını kaybedeceğiz.

reTraceX değerlendirir: Ben tavsiye ediyorum.

Derecelendirmelerin netleştirilmesi film incelemesi:

En başta sizi uyarıyorum, herkes değil. film mevcut tüm derecelendirmelere sahip olacaktır. Basitçe temel değerlendirmeler vardır (her zaman olacak olan), örneğin bir kategori için bir değerlendirme. Ayrıca geçerli olan “sonraki bölümü izlemek istiyorum” gibi derecelendirmeler de vardır. diziler bu yüzden değerlendirilmiş olanı talep etmek zor uzun metrajlı film onun varoluş nedeni vardı.

  • Kategori: film değerlendirmesi ana kategorisinde (elbette bu benim öznel seçimim. Bazen bir filmin örn. bilimkurgu Paylaş. seçerim Eylem kategorisi Çünkü film bu alanda daha iyidir. bazen seçerim bilimkurgu çünkü içinde film çok ilginç olabilir eleman SFbu da filmin reytingini daha güçlü bir şekilde artıracak. Dediğim gibi – işte bu subjektif değerlendirme ama zarar vermeye çalışmıyorum film reytingleri. Her zaman o “bir şeyi” görmeye çalışırım.
  • Ana olay örgüsü: anlatılan ana hikayenin değerlendirilmesi / Yan olaylar: örneğin geçmişe dönüşler, karakterlerin yan hikayeleri
  • oyunculuk
  • resim, Müzik i Özel efektler: bunlar tarihi kostümler veya başka bir gezegende yaşam olabilir. Bu öğelerin her birini her zaman seçmeyeceğim. Ona atıfta bulunmadıysam, resepsiyonda “nötr” olduğu anlamına gelir.
  • Bir bölümü izlemek istemek: önceki bölümden hemen sonra
  • 2 yıl sonra geri dönme isteği: Bu filmi veya diziyi tekrar izlemek ister miydim / filmi veya diziyi tekrar izlemek bir zevk miydi
  • Genel İzlenim: Genel resepsiyon ayrıntısına girmeden.

Source link

Important information

This news was originally published on this newspaper online. We recomend other articles. Full list of newspapers online can be find on this website (link)

Regards

the editorial team of the newspaper

World News Online