World News Online

Küresel Haberler Çevrimiçi

World News Online 2021-06-25 03:20:55

6 Yeraltı filmi. Netflix’ten neredeyse iyi bir karışım. Altyazıdan etkilenmeyin, girin ve okuyun bu aksiyon filmi hakkında bir inceleme.

Film 6 Yeraltı – Bir yerde görmüştüm

Yine, eski, kanıtlanmış bir şablonla uğraşıyoruz. Ama beni rahatsız etmiyor ve memnun kaldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Bir aksiyon filmi, büyük entelektüel gösteriler için bir alan değildir. Bunun olması gerekiyor ve aptallık tarafından gücendirilmemesi gerekiyor. 6 Underground filmi bu açıdan aşağı yukarı yerleşik düzeni takip eder. Bu iyi.

6 Underground filmi – bir doz mizahla yine aksiyon ve aksiyon

Filmin başlangıcı ezik. Temelde yemeğe hizmet eden bu çekim tarzını seviyorum. Bana biraz süper kahraman filmlerinden kareleri hatırlatıyor. Bu önlemin uygulanmasına şaşırmadım çünkü böyle bir haydut çetesi tarafından kovalanan birinin bu kadar uzun süre hayatta kalacağına inanmak zor. Ama film o kadar ustaca gösteriyor ki, aldandım. Bu sadece harika.

Film 6 Yeraltı – ipler

Bu filmde sevdiğim şey, izleyiciler olarak bizi gerekli karakter bilgi paketiyle donatmanın bir yolu. Hızlı, özlü ve tatminsiz hissetmiyorum. Belki de çok “sığ”. Ama bu zaten bir bireysel kavrama biçimidir.

6 Yeraltı filmi – oyun oyunculuk olabilir…

Biraz daha iyi olabilir. O zaman filmlerdeki sorun şu ki, bir yerde flaş oynayan bir oyuncu gördüğümüzde ve filmde izleniyor, çok… solgun. Bazen izleyici kronolojiye dikkat etmez ve biz sadece “solgun” önceki performansı izleriz ve “çekim”, oyuncunun becerilerini geliştirdiği daha sonraki bir zamana aittir.

Lakin bu durumda değil. Ryan Reynolds zaten ikinci bölümden sonra Deadpool biraz daha verebilirdi. Ve bunlar olup olmadığını bilmiyorum Ölü havuzlar bu onun başarılarında bir avantajdır. Sanırım hamileler. Filmde 6 Yeraltı Reynolds ve arasında bir iç mücadelemiz var. Deadpool ve Reynolds ile Güvenli ev.

Diğer oyunculara gelince: çok eğlenceli. Çok farklı karakterlerle güzel bir karışım. Hiçbir itirazım yok. Ve “kötü” daha sıradan, ama aynı zamanda daha iyi (çünkü yapay ucubeler olmadan) film Kaybedenler.

6 Yeraltı Filmi – Netflix

Birçok kişi farkında mı bilmiyorum ama bu filmin adı Netflix Originals, yani bir yapım, Netflix’in malı. Bu dev hakkında şikayet bağlamında, hatırlamaya değer. Çok güzel bir film yapmışlar.

Film 6 Underground – efektler ve geri kalanı

Aksiyona ve gerekli tüm zarflara gelince harika. Sahneler büyük ölçekte çekilir. Filmin başında büyük bir C var. Sonra biraz aşağı iniyor ama neyse ki ince bir sesle gıcırdayan küçük c’ye gelmeyeceğiz. Neler olduğunu biliyorsun.

6 Yeraltı filmi – 2 yıl sonra tekrar görmek istiyorum

Çok küçük. Yine cam tavanı kırmayan bir film daha. İçinde kült bir karakter yok. Bu eski sahneciler gibi yırtıcı hayvan Bu çok önemli ve bu lige girmek için ne yapmanız gerektiğini bilmiyorum. Belki çok fazla benzer film. Bazen bazı içerik oluşturucular imkansızı başarmak için fazladan bir şeyler eklemeye çalışırlar ve çoğu zaman bu bir felaketle sonuçlanır. Şans eseri filmde 6 Yeraltı öyle bir şey yok. Çok doğru bir aksiyon filmi çıktı.

Film 6 Yeraltı – son değerlendirme

Bu çok doğru bir aksiyon filmi. Görmek için devam edin.

reTraceX değerlendirir: Ben tavsiye ediyorum

Derecelendirmelerin netleştirilmesi film incelemesi:

Baştan, sizi uyarıyorum, herkes değil. film mevcut tüm derecelendirmelere sahip olacaktır. Basitçe temel değerlendirmeler vardır (her zaman olacak olan), örneğin bir kategori için bir değerlendirme. Ayrıca “sonraki bölümü izlemek istiyorum” gibi derecelendirmeler de vardır. diziler bu yüzden değerlendirilmiş olanı talep etmek zor uzun metrajlı film onun varoluş nedeni vardı.

  • Kategori: film değerlendirmesi ana kategorisinde (elbette bu benim öznel seçimim. Bazen bir filmin örn. bilimkurgu Paylaş. seçerim Eylem kategorisi Çünkü film bu alanda daha iyidir. bazen seçerim bilimkurgu çünkü içinde film çok ilginç olabilir eleman SFbu da filmin reytingini daha güçlü bir şekilde artıracak. Dediğim gibi – işte bu subjektif değerlendirme ama zarar vermeye çalışmıyorum film reytingleri. Her zaman o “bir şeyi” görmeye çalışırım.
  • Ana olay örgüsü: anlatılan ana hikayenin değerlendirilmesi / Yan olaylar: örneğin geçmişe dönüşler, karakterlerin yan hikayeleri
  • oyunculuk
  • resim, Müzik i Özel efektler: bunlar tarihi kostümler veya başka bir gezegende yaşam olabilir. Bu öğelerin her birini her zaman seçmeyeceğim. Ona atıfta bulunmadıysam, resepsiyonda “nötr” olduğu anlamına gelir.
  • Bir bölümü izlemek istemek: önceki bölümden hemen sonra
  • 2 yıl sonra geri gelme isteği: Bu filmi veya diziyi tekrar izlemek ister miydim / filmi veya diziyi tekrar izlemek bir zevk miydi
  • Genel izlenim: genel resepsiyonun ayrıntısına girmeden.

Source link

Important information

This news was originally published on this newspaper online. We recomend other articles. Full list of newspapers online can be find on this website (link)

Regards

the editorial team of the newspaper

World News Online