World News Online

Küresel Haberler Çevrimiçi

World News Online 2021-06-22 19:02:33

Elit Tehlikeli Yay A veya Samanyolu’nun ortası. Seni parçalayacak bir kara delik. Elite Dangerous’ta görülmesi gereken iki ana noktadan biri bu. İkincisi ise insan yerleşimlerine en uzak nokta olan Beagle Noktası.

İÇİNDE Elit Tehlikeli mutlaka gitmeniz ve görmeniz gereken çok yer var. Bu biraz dağ zirvelerine tırmanmaya benziyor. Böyle sekiz bin. Himalayaların böyle bir tacı.

Bununla birlikte, bu iki nokta en önemlileridir. Orta ve en uzak. Bunları belirsiz bir süre için bırakacağım. Son zamanlarda ölçüye ulaştım. Teorik olarak, Yay A’ya gidip geri dönseydiniz, aynı yolculukta Elit rütbesini elde ederdiniz. keşif. Teoride. Her şey atlama sayısına, taramaların doğruluğuna bağlıdır ve en önemli şey, önceden keşfedilen yolda mı yürüyorsunuz yoksa kendi yolunuzu mu çiziyorsunuz.

Tek yönlü bir yolculuk için 87 milyon aldım ve ilk keşfettiğim birkaç yüz yıldız (Elite Dangerous’ta keşif rehberi). Her şeyi derinlemesine taramadım (dolayısıyla finansal sonuç aynı) ama aynı zamanda sıkıcı bir yolculuk olduğunu da kabul etmek gerekir. Ne olmazdı – benzer bir sonuçla geri dönersem Elit rütbe alamazdım. Taramaların değerinin şimdi 250 milyon olması gerektiği varsayılmaktadır. Neyse ki, umurumda değildi ve ikincisi, zaten sahiptim.

Elit Tehlikeli Yay A’da başarılı olmak zorlu bir iştir. Zaten birkaç bin ışıkyılı uçtum Elit Tehlikeli ama bunun yorucu bir yolculuk olduğunu söylememe izin verin. Ben sana sabretmen için ne yapman gerektiğini söyleyeceğim:

Elit Tehlikeli Yay A – hazırlıklar

Gemi. Ya da aslında, insan uzayındaki meselelerin kapanması. Modüllerin veya görevlerin yükseltmelerini tamamlamayı unutmayın çünkü insanlığın beşiğinden uzun süre ayrılacaksınız.

ASP Explorer’ı bu uzun yolculuk için hazırladım. Yaklaşık 62 ışıkyılı uzunluğunda bir vuruş. FSD Guardian modülünün kilidi açıldı. Bir mühendis FSD’yi kurdu.

Birçok kişi, olası tüm ekipmanlarla yüklü gemilerin diyagramlarını sunar. Savunma, lazer, geziciler, 2 onarım modülü ve daha birçok çapa, gemiyi bir nakliye treni gibi uçurur ve acıklı bir sıçramaya, yani 30 ışıkyılı yapar.

Bu, 1000 atlayış yerine 2000’iniz olduğu anlamına gelir. Bu, hedefin başarma konusunda size neredeyse efsanevi göründüğü anlamına gelir. Kendiniz için zorlaştırmanın bir anlamı yok. Geminin çevik olması gerekiyordu. Geminin ayrıca sizi eve çabucak getirmesi gerekiyor (kimsenin bahsetmediği). İşte ASP Explorer’ımın tam bir yapısı ve bunun neden böyle olduğuna dair bir genel bakış.

Başka ne hatırlamanız gerekiyor? Şu anda, Elit Dangerous at Sagittarius A’da (birkaç ışıkyılı içinde) 2 istasyonunuz var (Kaşif Demirlemesi ve acımasız öncü). Ne yazık ki, bir tersaneleri yok (bu yüzden gemiyi değiştirmeyeceksiniz veya satın aldığınız diğerlerini onlara nakit olarak getirmeyeceksiniz) ve modül satın alma seçeneği sınırlı. Bu yerleri daha uzun süre üssünüz yapmayı planlıyorsanız (ve bunlar keşif keşiflerinizi satabileceğiniz en uzak insan tesisleri), oraya ulaşamayacağınız çeşitli modülleri tam olarak satın almanızı tavsiye ederim. Ve sonra ihtiyacın olursa onları geri getir.

Elit Tehlikeli Yay A – bir rota oluşturma

Bu popüler bir gezi yeridir. 2.000 hatta 4.000 ışıkyılı boyunca, daha önce keşfedilmiş olan sistemlere uçmaya devam edebilirsiniz. Her zamanki gibi yolu biraz düzelttim (biraz yana, biraz dikey). Neden yorulmaya değer (yani daha uzun uçmak)? Bunu daha önce açıkladım, ancak her zaman önemli şeyleri vurgulamaya değer. İlk kez kaşif olmak güzel ve bu yüzden daha fazla para almak güzel. Ve eğer getirisi daha yüksekse, eğer biri keşifte elit seviyedeyse, bunu başarmak daha kolay olacaktır.

Yolda birkaç nebula geçiyorsunuz. Öyleydim ve hemen söyleyeceğim ki iğne yapıştırmak zor. Ve nebula içindeki keşfedilmemiş tüm yıldız sisteminin keşfi çok zordur. Takma adınızı keşfedilmemiş bir gezegene koymak veya gezegenin tam taramasını yapmak daha kolaydır (insan çekirdeğinden bu kadar uzakta olan neredeyse hiç kimse bunu yapmaz).

Birkaç ay içinde Yay yolunda nebulalarda Ve “güzel fotoğraflar” dışında elde edilecek başka bir şey olmayacak.

Yay A’ya ulaştıktan sonra solo moda geçmenizi ve bahsi geçen iki veri tabanında keşif verilerini satmanızı tavsiye ederim.

Elit Tehlikeli Yay A – seyahat fotoğrafları

Yay A sisteminin kendisi güzel ve ilginç değildir. Oh, ışığı kıran tehlikeli bir kara delik. Yolda daha ilginç yerler görme fırsatım oldu.

Yine de tüm bu aşamayı tamamladığım için mutluyum. Yeni zorluklar zamanı.

Source link

Important information

This news was originally published on this newspaper online. We recomend other articles. Full list of newspapers online can be find on this website (link)

Regards

the editorial team of the newspaper

World News Online